Kompleksowe usługi dla Państwa młodych

Każdy pragnie przeżyć mile szczególny czas, jakim jest własny ślub. Każda Pani Młoda chce być wtedy tą najpiękniejszą, pragnie wyglądać cudownie. Zaś każdy kandydat na męża chce się elegancko prezentować. Najmniejsze szczegóły wyglądu zewnętrznego zarówno Pani jak i Pana muszą ze sobą współgrać. Dlatego przykładamy tak wielką wagę do obsługi Państwa Młodych. Co więcej, jest to nasze ulubione zaplecze, w nim bowiem się specjalizujemy.

Po co wśród i tak natłoku spraw weselnych uganiać się w odrębnych miejscach za fryzurą, makijażem czy paznokciami? My zapewnimy to nie tylko w jednym miejscu, ale w taki sposób, że każdy z elementów będzie ze sobą pasował. W efekcie obok zadowolenia z usług czeka przyszłych małżonków idealny wygląd na czas ślubu, kiedy to staną się najważniejszymi osobami.

Pani Młodej proponujemy atrakcyjny pakiet w promocyjnej cenie: fryzura próbna, fryzura ślubna, makijaż próbny, makijaż ślubny, regulacja brwi, paznokcie żelowe w dłoniach i stopach – razem za jedyne 350 zł